Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Ducray Neoptide Losyon Kadın Tipi Saç Dökülmesine Karşı

4 yorum | 4,00 puan

Ürün kodu: #11526
Son kullanma tarihi:

Tüm Ducray Ürünleri

Neoptide Lotion ile bayanlarda saç dökülmesine son!

Bu ürünle birlikte 1,28 kozmipara hediye!
  % 20 İNDİRİMLİ 
159,90 TL 127,92 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Ducray Neoptide Losyon BAYAN (Saç Dökülmesine Karşı) 3 * 30 ml


Bayanlarda yoğun olarak özellikle belli bölgelerde (şakaklar ve başın üst kısmında) kronik olarak devam eden (6 aydan fazla) saç dökülmesi tedavilerinde kullanılır.

Pierre Fabre Dermo Kozmetik’in en önemli markalarından olan Ducray, saç dökülmelerine karşı etkili çok özel yeni bir ürüne imza atıyor. Yetkili eczanelerde, özellikle bayanlarda meydana gelen kronik saç dökülmeleri için geliştirilmiş losyon Neoptide, saçların dökülmesini engellerken, saçın büyümesini ve güçlenmesini sağlıyor.

Problemli saç ve saç derisi alanında uzmanlaşmış Ducray markası, 1969 yılından itibaren Pierre Fabre bünyesinde ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Dermatologlar, hormonlar, beslenme şekli, stres, mevsim dönümleri gibi çok çeşitli faktörlerden etkilenen saç tellerinin günde 50-100 adet dökülmesini normal karşılıyor. Saçların daha fazla dökülmesi durumunda ise uygun bir tedavi ve bakım ürünlerinin kullanılması öneriliyor.

Ducray kronik yoğun saç dökülmesi problemi yaşayan bayanlara özel olarak geliştirdiği ürün sayesinde saç hücrelerinin ömrünü uzatarak, saç gelişimini hızlandırıryor. Saçların dökülmesini azaltmaya yardımcı oluyor.

•  Günde tek uygulama (gece)
•  Günde 12 püskürtme = 1 ml
•  Kafa derisine masaj yapılarak uygulanır.
•  Durulanmaz
•  1 Şişe (30 ml) = 1 Aylık Kullanım
•  Minumum 3 ay (3 şişe=1 Kutu) kullanım önerilir.

Ducray Neoptide LOSYON...
Ducray Neoptide Lotion, saç dökülmesini durdurmak, saç gelişimini uyarmak ve saçları güçlendirmek için son derece etkili bir losyon. Özellikle kronik saç dökülmesinde tam ve hızlı tedaviyi garanti eden ürünün içeriğindeki GP4G, saç köklerini uyararak saçın büyümesini tetiklerken, Tokoferol nikotinat, saç derisindeki kan akımını artırıp saç köklerini besliyor. losyon formülünde ayrıca keratin üretimi için gerekli bir vitamin olan B8 Vitamini ve saçların daha canlı ve gür çıkmasını sağlayan Ruskus ekstresi yer alıyor.

Akşamları, kuru veya nemli saç derisine, bir kapsül, masaj yapılarak uygulanan Ducray Neoptide Lotion, 3 şişeden oluşuyor. Günde tek uygulama yapılarak, toplam 12 uygulama yapılır. Etkin sonuş alabilmek için 3 ay kullanılması önerilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.