Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Du'it Bebek Saç ve Vücut Şampuanı


Ürün kodu: #12913
Son kullanma tarihi:

Tüm Du it Ürünleri

Bebeğin hassas cildinin kurutmadan temizler.

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
25,00 TL 25,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Du'it Bebek Saç ve Vücut Şampuanı

*Sodyum laurel sülfat içermez
*Yapay boya ve koku içermez
*İlave renk, sabun ve temizleyici bileşen içermez
*Kuru, hassas ya da normal ciltler için hassas banyo pH dengeli, düşük alerji formülü
*Bebeğin hassas cildinin kurutmadan temizler.

DU’IT göz yakmayan, 3’ü 1 arada bebek banyo şampuanı, bebeğinizin hassas cildine zarar vermeden temizlik ve zindelik sağlar. Ultra-hafif formülü sabun, sodyum laurel sülfat, yapay renklendirici ya da sentetik koku verici dâhil olmak üzere, yenidoğan bebeğin cildine zarar verebilecek hiçbir kimyasal bileşen içermez.

Bu hassas, pH-nötr, cildi besleyen banyo ürünü, içerdiği biyodinamik tatlı badem, bal özü, aloe vera yaprağı ekstresi ve allantoin gibi bileþenler sayesinde, DU’IT Bebek Banyo Şampuanı bebeğinizin hassas cildini temizlerken nemlendirir ve güçlendirir.

İçindeki doğal lavanta yağının yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisine ek olarak, bir başka bileşeni olan paçuli (tefarik) ile antiseptik özelliğe sahiptir. Kuru ve hassas ciltler dâhil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.