Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Du'it Bebek Yüz Jeli 20 gr


Ürün kodu: #12910
Son kullanma tarihi:

Tüm Du it Ürünleri

Cilt tahrişlerinin oluşmasını engellemeye ya da azalmasına yardımcı olmaktadır.

Bu ürünle birlikte 0,22 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
22,00 TL 22,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Du'it Bebek Yüz Jeli 20 gr

*Kortikosteroid içermez.
*Tahriş etmez
*Cilt tahrişlerinin giderilmesine ve cilt kızarıklıklarının yaygın semptomlarının giderilmesine yardımcı olur.
*Lanolin, alkol, paraben ve yapay koku verici içermez.
*Hızlı bir rahatlama sağlar.
*Yağsızdır, çabuk emilir.
*Nötral pH dengelidir.
*Bebek cildi, yetişkin cildinden beş kat daha incedir bu nedenle, dış etkilere karşı daha hassas ve kurmaya ve tahrişe daha yatkındır.

DU’IT Bebek Yüz Jeli yenidoğanların ve bebeklerin hassas ciltlerini süt, ağız akması, isilik (kızarıklık) ve rüzgâr yanığı nedeniyle oluşan rahatsızlığa ve sorunlara karşı korumak amacıyla özel olarak formüle edilmiştir. DU’IT Bebek Yüz Jeli son derece hassas, aynı zamanda alerjiler ya da bakteriyel enfeksiyonlardan kaynaklanan cilt tahrişlerinin oluşmasını engellemeye ya da azalmasına yardımcı olmakta aynı ölçüde etkilidir.

Yapay koku verici, alkol, lanolin ve paraben içermeyen bu besleyici ve nemlendirici jel yağsızdır, yumuşak bir dokuya sahiptir, anında emilir ve ilk kullanıldığı andan itibaren bebeğinizin yüzündeki kurumuş bölgeleri yumuşatıp rahatlatarak, hassas cildinin, yeniden, en yumuşak duruma gelmesine yardımcı olur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.