Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Du'it Nipple Cream Meme Başı Kremi 25 gr

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #7156
Son kullanma tarihi:

Tüm Du it Ürünleri

Meme başı çatlaklarına doğal çözüm...

Bu ürünle birlikte 0,28 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
27,51 TL 27,51 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
DUIT NIPPLE CREAM (MEME BAŞI KREMİ) 25 GR


Açıklama :


Anne sütü, bebeklere gereksinimi olan tüm besin öğelerini tek başına, ilk 6 ay sağlayabilen en iyi besindir. Bebeğin ilk 6 ay ihtiyacı olan, protein, yağ, demir, vitamin gibi her türlü besin değerine sahiptir.

Emzirme dönemindeki kadınlarda görülen en önemli sorun, göğüs uçlarının ıslanması ve kuruması ile bebeğin meme emmesinin yarattığı, sürekli nem ve sıcaklık sonucu, göğüs uçlarının kurumasıdır. Bu durum, göğüs uçlarında çatlak ve ağrılı yarıklarla belirgin ekzemaya neden olur. Annelerin emzirme döneminde yaşadıkları bu problemler nedeniyle bebeklerini emzirememeleri, anne ve bebeği olumsuz etkilemektedir. Göğüs uçlarındaki kurumayı engellemek ve de emzirme döneminde ortaya çıkabilecek meme problemlerini önlemek için, lanolin içeren nemlendiricilerin düzenli olarak kullanılması gerekir.

"DU’IT meme başı kremi; hamilelerde ve emziren annelerde, meme başını nemlendirmek ve çeşitli problemlerden korumak, meme başı çatlaklarının oluşumunu önlemek amacıyla kullanılır".

İçerik Kullanım amacı

Tıbbi Lanolin Nemlendirici
Krodalan LA Nemlendirici
Skualen Yumuşatıcı
Lanolin yağı Nemlendirici

DU’IT meme başı kreminin içinde, yüksek saflıkta Tıbbi Lanolin ve Skualen bulunmaktadır.

• Tıbbi Lanolin, ağrılı, çatlamış meme başını nemlendirir, yumuşatır, yatıştırır.
• Skualen, parmak arasında yumuşatmaya gerek kalmadan, kremin bölgeye kolaylıkla uygulanmasını sağlar.

• DU’IT meme başı kremini her emzirmeden sonra veya ihtiyaç halinde, meme başına uygulayın.

• Emzirme aralarında DU’IT meme başı kremini temizlemenize gerek yoktur. Anne ve bebeği için tamamen güvenlidir.

• Hamile bayanlar, meme başını emzirmeye hazırlamak için, DU’IT meme başı kremini, hamileliğin son ayından itibaren kullanabilirler.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.