Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Du'it Pişik ve Bez Değiştirme Kremi


Ürün kodu: #12911
Son kullanma tarihi:

Tüm Du it Ürünleri

Mevcut kızarıklığın azalmasına yardımcı olur.

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
25,00 TL 25,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Du'it Pişik ve Bez Değiştirme Kremi

*Steroid içermez, tahriş etmez
*Islaklığı engelleyen cilt bakımı
*Su geçirmez kalkan
*Bez kızarıklılarını engeller
*Yapay koku verici içermez
*Rahatlatıcı etki
*Uzun süreli koruma
*En hassas ciltlerde bile pH dengesi

Dayanıklı bir su geçirmez kalkan oluþturacak biçimde formüle edilmiş olan DU’IT Bez Değiştirme Kremi, cilt tahrişlerinde, acıyan popoda rahatlatıcı ve yatıştırıcı bir etki sağlayan ve mevcut kızarıklığın azalmasına yardımcı olan ince bir nem katmanı oluşturur.

Bezin neden olduğu kızarıklıkların ve dermatitin giderilmesinde son derece uygun bir ürün olan bu krem, koruyucu ve su-çekmez özellikleri nedeniyle özel olarak seçilmiş bitki esaslı yağ karışımları, balmumu, lanolin ve çinko oksit gibi bileşenlerin yanı sıra, ciltteki rahatsızlığın azaltılmasına yardımcı olacak beyaz kalendula, shea ve kakao yağları içerir.

Vitamin E, Aloe Vera yaprağı özü ve Lavanta’nın iyileştiric özellikleri sayesinde bebeğin poposu yumuşak ve sağlıklı kalır.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.