Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Duransol Ayak Spreyi 50 ml


Ürün kodu: #10786
Son kullanma tarihi:

Tüm Duransol Ürünleri

Ayaklara rahatlık, canlılık, serinlik verir ve ayak yorgunluğunu alır.

Bu ürünle birlikte 0,16 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
15,90 TL 15,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL

Duransol Ayak Spreyi 50 ml

Duransol ayak spreyi derinin yüzeysel hastalıklarının semptomatik tedavisinde yardımcı olarak kullanılabilir. Derideki kaşıntı, yanma veya terleme gibi subjektif şikâyetleri hafifletir. 

Duransol ayak spreyi cilde hızla penetre olur ve uygulamadan kısa süre sonra stratum korneum ve canlı deride yüksek konsantrasyonlara ulaşabilir.

Duransol ayak spreyi; ayak sağlığı ve bakımı için hazırlanmış bir preparattır. Ayak kokusundan şikayetçi olan pek çok kişi üzerinde denenmiş ve olumlu sonuç alınmıştır. Ayaklardaki terin sebep olduğu kötü koku, kaşıntı, çatlama ve mantarları giderilmesinde sinerjik etki gösterir. Ayaklara rahatlık, canlılık, serinlik verir ve ayak yorgunluğunu alır. Ayaklarda başlangıç ve ara tedavide destekleyici olarak kullanılabilir.

İçerik

Hydagen Deo (Trienthyl citrate and BHT) % 2 ml 
Lamepon UD(Potassium undecylenoyl hydrolyzed animal protein) %1 0 
Salicylic acid % 2 g Menthol % 0,2 g 
lcohol 27.75 ml 
Distile su q.s. 50 ml

Uyarılar/Önlemler

Bakterilerle enfekte olmuş cilt hastalıklarında ayrıca spesifik bir tedaviye ihtiyaç olabilir. Tekrarlayan rahatsızlıklarda kişisel giyecekler (çorap ve çamaşırlar v.s.) her gün değiştirilmeli ve kaynatılmalıdır. Düzenli hijyenik önlemler bütün tedavilerde başarı için esastır.Açık yaralarda kullanmayınız.Gözle temas ettirmeyiniz.Hassas yerlere kullanmayınız

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.