Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Durex Karşılıklı Zevk Prezervatif 12 li


Ürün kodu: #16522
Son kullanma tarihi:

Tüm Durex Ürünleri

Durex Karşılıklı Zevk 12'li Prezervatif

Bu ürünle birlikte 0,36 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
36,25 TL 36,25 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL

Durex Karşılıklı Zevk 12'li Prezervatif

Durex Karşılıklı Zevk, geciktirici krem erkeği yavaşlatır, tırtık ve noktalar kadını hızlandırır. Durex Karşılıklı Zevk cinsel ilişki süresini uzatmak isteyen erkekler için Geciktirici Kremli aynı zamanda sizin ve partnerinizin cinsel ilişkide maksimum keyif almanızı sağlamak için uyarıcı yüzeyli tasarlanmıştır.

Ürün Özellikleri:
 
  • Durex Karşılıklı Zevk rezervuar uçlu, benzocaine % 5 içeren geciktirici kremli, uyarıcı tırtıklı ve noktalı yüzeyli doğal kauçuk latex prezervatif 
  • Durex Karşılıklı Zevk nominal Genişlik : 56 mm 
  • Durex Easy-On Shape
  • Durex, kolay takmayı sağlayan şekli ile kullanımda rahatlık sağlar.
  • Daha Güzel Koku
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.
Caudalie Bahar Kampanyası: %40