Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

EEOSE Kaş ve Kirpik Serumu (2. Ürün %50 İndirimli)


Ürün kodu: #16589
Son kullanma tarihi:

Tüm EEOSE Ürünleri

Bu ürünle birlikte 1,19 kozmipara hediye!
  % 20 İNDİRİMLİ 
148,00 TL 119,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Eeose Kaş ve Kirpik Uzatıcı Serum

ÉEOSE Kirpik Uzatmaya Yardımcı Serum günde bir kez, tercihen geceleri, temiz ve kuru cilde aşağıdaki gibi uygulanır.

 1 kür yani 6 hafta sonunda kirpik uzunluk ve yoğunluğunda istenilen seviyelere ulaşmasına yardımcı olur.Alınan sonuçların kalıcılığı için ürün kullanımına devam edilmesi önerilir.

1.
Göz bölgenizi temizleyerek makyaj, göz kremi, kir ve toz kalıntılarından arındırın ve kurulayın. ÉEOSE Kirpik Uzatmaya Yardımcı Serum temiz ve kuru kirpik diplerine uygulanır.

2.
ÉEOSE Kirpik Uzatmaya Yardımcı Serum'un kapağını açın ve kapağın altındaki tıpayı çıkararak kapağı tekrar flakonun (şişenin) ağzına takın.

3.
ÉEOSE Serum şişesini baş aşağı çevirip, serum kapağını parmağınızla tepe kısmını bastırıp kaldırarak pompalayın ve kutu içerisinde verilmiş küçük daire şeklindeki plastik uygulama kabının ortasındaki bölüme bir damla ÉEOSE Serum damlatın.
 
4. Ürün ile birlikte verilen tek kullanımlık uygulama çubuklarından bir tanesini alın. Pamukla kaplanmış kısmını uygulama kabındaki serum damlasına batırın ve serumu pamuğun üzerine alarak uygulamaya hazır hale getirin.
 
5. ÉEOSE Kirpik Uzatmaya Yardımcı Serum'u üst kirpik çizgisinin yukarı kısmına, kirpik diplerine temas edecek şekilde, eyeliner ya da göz kalemi uygularmış gibi sürün. Kirpiklerin göze bakan iç kısmına değil üst-dış kısmına uygulayın. ÉEOSE Serum' u uygularken şekildeki gibi göz pınarının olduğu taraftan başlayarak dışa doğru sürün.

6.
Daha sonra alt kirpik çizgisinin aşağı kısmına yine kirpik köklerine temas edecek şekilde sürün. Kirpiklerin göze bakan iç kısmına değil alt-dış kısmına uygulayın ve şekildeki gibi göz pınarının olduğu taraftan başlayarak dışa doğru sürün.

7.
Serum uygulama kabına bir damla daha serum damlatarak aynı işlemleri diğer gözünüz için de uygulayın

8.
Gözlerinize kaçırmamaya özen gösterin, yanlışlıkla gözlere temas etme durumunda gözlerinizi bol su ile durulayın.

9.
Uygulama kabını temizce yıkayarak bir sonraki kullanıma hazırlayın.

10.
Bu işlemleri günde 1 kez, tercihen geceleri temizlenmiş ve kuru kirpik diplerine aynı şekilde sürerek tekrarlayın.

11.
Serum'un kuruması ve iyice emilmesi için birkaç dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Göz bakım kremi gibi başka bir ürün kullanacaksanız, öncelikle ÉEOSE Serum'un emildiğinden ve kuruduğundan emin olun.

Eeose kirpik uzatıcı serum kampanya yı kaçırmayın.
Eeose kaşlar içinde kullanılabilmektedir.
Eeose sayesinde sahip olmak istediğiniz sağlıklı ve canlı kirpiklere 6 hafta gibi bir sürede kavuşabilirsiniz.
Eeose serum aktif içeriği lipo-oligopeptideler Avrupa 2011 Kişisel Bakım Ürünleri arasında mükemmellik ödülü almıştır.
Eeose, kipik ve kaşlarınızın ihtiyaç duyduğu maddeleri saşlayarak kaş ve kipriklerinizin doğallığını bozmadan sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar.
 Eeose serum Dermatolojik olarak test edilmiştir.

  İn-vivo Klinik test, AMA Laboratories, Inc, NY, USA, 2010.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.