Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Elgydium Sensitive Hassas Dişler İçin Fluorinol Katkılı Diş Macunu


Ürün kodu: #8934
Son kullanma tarihi:

Tüm Elgydium Ürünleri

Her zaman daha sağlıklı ve daha iyi görünen dişler.

Bu ürünle birlikte 0,15 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
15,00 TL 15,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Elgydium Sensitive ® Hassas Dişler İçin Fluorinol Katkılı Diş Macunu

Her zaman daha sağlıklı ve daha iyi görünen dişler.

Elgydium Sensitive
Hassas dişleri korumak için kullanılan günlük ağız bakım ürünüdür. Yetişkinler ve 12 yaşından büyük çocukların kullanımı içindir. Dişlerin, her yemekten sonra, tercihen yumuşak bir diş fırçası ile fırçalanması önerilir.

İçindekiler: Sorbitol, aqua, hydrated silica, sodium lauryl sulfate, aroma, CI 42051, benzyl alcohol, cellulose gum, chlorhexidine digluconate, limonene, nicomethanol hydrofluoride(patentlidir), sodium methylparaben, sodium propylparaben, sodium saccharin, CI 47005.

Nicomethanol hydrofluoride (Fluorinol®) F– iyonu içeriği 1250 ppm' dir.

Fransa’da üretilmiştir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.