Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan Boyalı Saçlar 200 ml


Ürün kodu: #19240
Son kullanma tarihi:

Tüm Elidor Ürünleri

Yıkamalar Arasında saçınızdaki yağlı ziyaretinde kirli Görünümü Ortadan kaldırır

Bu ürünle birlikte 0,18 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
18,00 TL 18,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan Boyalı Saçlar 200 ml
 
Kuru Şampuan Nedir?
Yıkamalar arasında saçınızdaki yağlı ve kirli görünümü ortadan kaldırarak, saçı yenilemek ve canlandırmak için ortaya çıkmış benzersiz bir çözümdür. 
 
Kuru Şampuan Nasıl Çalışır?
Fonksiyonel Yararı
 
• Saçınıza tazelik hissi verir ve yağı emer
• Saçınızı canlandırır
 
Güzellik Yararı
Saçınızın yıkamanın ertesi gününde bile güzel görünmesini sağlar
 
Kolay Şekil Alabilen ve Yağlanmayan Saçlar Artık Elidor Kuru Şampuan İle Mümkün.
 
* Kolay şekil alabilen ve yağlanmayan saç isterim diye kadın tüketicilerin yüzdesi %51. Pazar lideri Elidor bu ihtiyaca cevap veriyor.
 
* Türkiye'de saç yıkama sıklığı %47. Ancak saç hergün yağlanma yaptığı için tüketiciler 2 saç yıkama zamanı arasında saçlarını temiz ve yağsız gösterecek ürünlere ihtiyaç duyuyorlar.
 
* Saça şekil vermek için kullanılan yıkama sonrası ürünleri, saçları aynı zamanda yağlandırdığı için de bu ürünlerin kalıcı şekil verme süreleri uzun olmuyor. Bu yüzden Elidor'un yeni KURU ŞAMPUANI ile tüketiciler saçlarındaki yağlanmayı önleyerek saçlarına daha uzun süreli şekil verebilecekler.

Elidor Şampuan   
kuru şampuan nedir
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.