Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan Normal Saçlar 200 ml


Ürün kodu: #19241
Son kullanma tarihi:

Tüm Elidor Ürünleri

Normal saçlar sizi çok zorlamayacağı için bu şampuanı kullanmak ve saçlarınızı şekillendirmek çok daha keyifli olacak!

Bu ürünle birlikte 0,18 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
18,00 TL 18,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan Normal Saçlar 200 ml

Normal saçlar sizi çok zorlamayacağı için bu şampuanı kullanmak ve saçlarınızı şekillendirmek çok daha keyifli olacak!

Elidor Normal Saçlar İçin Kuru Şampuan  yağlanmış saç sorununu ortadan kaldıran bir üründür. Saçlar yıkanmadığında ortaya çıkan yağlı görüntüyü ortadan kaldırarak saçları canlandırır. İki yıkama arasını uzatır ve saçı kurtarır. İçinde bulunan nano glikatlar saç dibindeki fazla yağı emerek hapseder. Saçlar yıkanmadığında bile bir dakika içinde canlanır.
 
Kullanım:
Saç diplerine yaklaşık 15 cm mesafeden sıkılmalı ve parmak uçları ile masaj yapılarak yedirilmelidir. Ardından bir fırça yardımı ile saçlar taranarak şekil verilmelidir. Tam sonuç için saçın üstüne değil dibine uygulanması gerekmektedir. Saç üzerinde beyaz toz zerreleri kalmaması için parmak ile masaj yapmak ve taramak oldukça önemlidir. 


Elidor Şampuan   
kuru şampuan nedir

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.