Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Elite Kulak Tıkacı İpli Silikon


Ürün kodu: #17127
Son kullanma tarihi:

Tüm Elite Ürünleri

İpli Silikon

Bu ürünle birlikte 0,04 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
3,80 TL 3,80 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Elite Kulak Tıkacı İpli Silikon
 
SAF YUMUŞAK İPLİ SİLİKON KULAK KORUYUCU
 
Rahat uyumak için. Seyahat ederken, Duş yaparken, Denizde, Kitap okurken Gürültülü ve yüksek sesli iş yerlerinde çalışanlar için idealdir.
1- Silikon kulak koruyucuyu ipli kısmından tutarak kulak kanalınıza itiniz. (Dış ortamda ki ses kesilene kadar. Lütfen gereğinden fazla içeri itmeyiniz.)
2- Parmak ucu ile hassaslığını kontrol ediniz.
3- Kulak tıkacını çıkartmak için ipini kullanınız.
 
(Saklamadan önce su veya sabunlu su ile yıkayabilirsiniz. Arzu ederseniz kulak tıkacını 1 bardak suyun içine birkaç
damla çamaşır suyu ilave ederek mikroplardan arındırabilirsiniz.) Lütfen rahat ve etkin kullanım için talimatlara uyunuz.

Tedbirler
Ani basınç değişimi olan ortamlarda, dalgıçlar, yüksek hararetli iş ortamlarında, uçakta iniş öncesi gibi hallerde kesinlikle kullanılmamalıdır. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.