Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Elseve Color Vive Onarıcı Bakım Durulanmaz


Ürün kodu: #8466
Son kullanma tarihi:

Tüm Elseve Ürünleri

Besleyici UV filtresi ile Saçı Korur ve Besler. Saç Rengini Korur. Durulanmaz.

Bu ürünle birlikte 0,08 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
8,48 TL 8,48 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Elseve Color Vive Anında Onarıcı Bakım Durulanmaz

-Besleyici UV filtreli saç maskesi
-Saçı korur ve besler.
-Saç rengini korur.

LOREAL PARİS ELSEVE COLOR VİVE REN KORUYUCU SERİ (BOYALI SAÇLAR İÇİN)

Saç renginin solmasının ana sebepleri arasında;
hava kirliliği, UV ışınları, tekrarlanan yıkamalar, kurutma makinesinin sıcaklığı, mekanik veya kimyasal etkiler gibi sebepleri sıralayabiliriz. Bu dış etkenler sonrasında, saç telinin yüzeyi yıpranıyor, boyanın pigmentleri yok oluyor : saç ışılıtısını kaybediyor ve renk canlılığını yitiriyor.

ELSÈVE COLOR-VIVE serisi içerdiği besleyici ve yansıtıcı UV filtre sayesinde saçınızın parlaklığını ve ışıltısını korur; +%85 parlaklık sağlar.
Haftalar sonra bile, saç renginiz solmaz.

Ağırlaşmadan kolay tarama, ışıltılı saç rengi
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.