Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Emjoi Micro Pedi Pilli Ayak Bakım Cihazı


Ürün kodu: #18794
Son kullanma tarihi:

Tüm Emjoi Ürünleri

MİKRO Pedi, ayaklarınıza yumuşak ve spadan çıkmış hissi bırakarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ölü hücrelerden temizlemenizi sağlayan profesyonel bir evde pedikür cihazdır.

Bu ürünle birlikte 1,00 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
99,90 TL 99,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Micro Pedi Pilli Ayak Bakım Cihazı

MİKRO Pedi, ayaklarınıza  yumuşak ve spadan çıkmış hissi bırakarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ölü hücrelerden temizlemenizi sağlayan profesyonel bir evde pedikür cihazdır.MİKRO Pedi ayaklarınızın üzerindeki kuru, kaba, nasırlı cildi yumuşatmak için idealdir. Eşsiz silindir yapısı ile 360 derece, saniyede 30 kez döner.

  • Saniyeler içinde nazikçe ve etkin bir şekilde sert ve kuru ciltten kurtulmanızı sağlar
  • Bıçaklı deri kazıyıcı aletlerlerden daha güvenli ve etkilidir.
  • Sert ve kimyasal ilaç tedavilerine ihtiyacınızı ortadan kaldırır
  • Ponza  ve topuk taşı gibi efor ve gayret gösterme gerektirmez.
  • Kauçuk tutma kısmı ile her iki elinize, uç kısmı ise ayağınıza kolayca uyum sağlar, ergonomiktir.
  • Su geçirmeyen kafa yapısı, kolay temizlenir.
  • 2 adet kalem pil (AA) ile çalışır


Araştırma sonuçlarında kullanıcıların 90%’ı, MICRO Pedi’nin şimdiye kadar kullandıkları en iyi ayak bakım ürünü olduğunu söylüyor. Amerikan Podiyatrik Tıp Birliği (APMA) tarafından kabul gören MICRO Pedi, farklı ülkelerde aldığı “En İyi Ayak Bakım Ürünü”, “En İyi Ev Pedikür Aleti”, “En İyi Evde Bakım Ürünü”, “En iyi Kişisel Güzellik Ürünü” , “Yılın ürünü” ödülleriyle de tanınıyor. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.