Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Emodex Göz Çevresi ve Kirpik Hijyeni Bakım Solüsyonu 15 ml


Ürün kodu: #20114
Son kullanma tarihi:

Tüm DoğaDerma Ürünleri

göz çevresi ve kirpik hijyeni bakım solüsyonu

Bu ürünle birlikte 0,18 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
17,50 TL 17,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Emodex Göz Çevresi ve Kirpik Hijyeni Bakım Solüsyonu 15 ml

Emodex Göz içeriğindeki özel yağlarla dilüe edilmiş TEA TREE OİL içeren formülasyonu sayesinde göz çevresi ve kirpiklerdeki sorunlarda yardımcı olur.

Hekiminiz tarafından başka şekilde önerilmediğihallerde günde birkaç defa bir parça pamuk üzerine damlattığınız 3-5 damla solüsyon ile gözleriniz kapalı şekildeyken enfekte olan bölgeyi yumuşak dairesel hareketlerle ovalayıp temizlemeniz yeterlidir.

Göze kaçırmamaya özen gösterilmeli,ürünün direk göz içerisi ile teması halinde bol su ile yıkanmalıdır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.