Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Endocare Aqua Foam Limpiador Gentle Facial Cleansing Wash Yüz Köpük Cilt Temizleyici 125 ml


Ürün kodu: #19167
Son kullanma tarihi:

Tüm Endocare Ürünleri

Tüm Cilt Tipleri İçin Temizleyici Köpük 

Bu ürünle birlikte 0,65 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
65,00 TL 65,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Endocare Aqua Foam Limpiador Gentle Facial Cleansing Wash Yüz Köpük Cilt Temizleyici 125 ml
Endocare Aqua Foam Yüz Temizleyici Köpük

Tüm Cilt Tipleri İçin Köpük Temizleyici
Endocare Aqua Foam Facial Cleansing Wash Cilt Temizleyici Köpük Yağlı ve Kuru Cildi Hassas Bir Şekilde Temizler, Arındırır ve Yumuşatır.

Özellikleri
Antiseptik klorheksidin diglukonat, alkol ve fenoksietanol dichlorobenzyl içeren bir üçlü ile formüle jel Temizleme ve çok hafif yüzey gerekli cilt temizleme dermodesinfección ve hijyen için düşük güç delipidizante. Sorbitol ve laktik asit ile zenginleştirilmesi, cildi nemli ve yumuşak bırakarak mükemmel tolerans sağlar.
 
Kullanımı:
Endocare Aqua Foam Tüm Cilt Tipleri İçin Köpük Yüz Temizleyiciyi nemli cilde uygulayın.
Su ile durulayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.