Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Endocare Clarifex Cleanser Gel Cilt Temizleyici Jel 200 ml


Ürün kodu: #14575
Son kullanma tarihi:

Tüm Endocare Ürünleri

Hassas Ciltler İçin Cilt Temizleyici Jel

Bu ürünle birlikte 0,59 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
59,00 TL 59,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Endocare Clarifex Cleanser Gel 200 ml
Hassas Ciltler İçin Cilt Temizleyici Jel

Endocare Clarifex Cilt Temizleyici Jel, Yağlı ve Kuru Cildi Hassas Bir Şekilde Temizler, Arındırır ve Yumuşatır.

Özellikleri
Antiseptik klorheksidin diglukonat, alkol ve fenoksietanol dichlorobenzyl içeren bir üçlü ile formüle jel Temizleme ve çok hafif yüzey gerekli cilt temizleme dermodesinfección ve hijyen için düşük güç delipidizante. Sorbitol ve laktik asit ile zenginleştirilmesi, cildi nemli ve yumuşak bırakarak mükemmel tolerans sağlar.
 
Kullanımı:
Nemli cilde uygulayın. Su ile durulayın.
 
Kompozisyon

Triad aktif antiseptik (Trisept):% 4 klorheksidin diglukonat dichlorobenzyl alkol% 4,3 maksimum konsantrasyon. Fenoksietanol 0.2% 0.1% Laktik Asit Sorbitol mekanizması kullanılmalıdır katyonik aktif.
 
İçeriği:
3 antiseptik maddelerin sinerjik kombinasyonu, antibakteriyel ve antifungal özellikleri. % 4 klorheksidin diglukonat dichlorobenzyl alkol,% 0.1 Fenoksietanol% 0,2.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.