Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Endocare Eye & Lip Contour Göz ve Dudak Çevresi Konturu 15 ml


Ürün kodu: #12126
Son kullanma tarihi:

Tüm Endocare Ürünleri

Göz ve Dudak Çevresi Konturu

Bu ürünle birlikte 0,79 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
79,00 TL 79,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Endocare Eye & Lip Contour Göz ve Dudak Çevresi Konturu 15 ml

Göz ve Dudak Çevresi Konturu
Endocare Göz ve Dudak Çevresindeki İlk İnce Çizgileri Önleyici Kontur

Yüzde beliren ilk yaşlanma belirtilerini yenileme için özel formüle edilmiştir. Göz ve Dudak çevresinde çıkan ilk ince çizgileri (kırışıklıkları) önlemek için kullanılır.
 
İçeriği
8% SCA Bio Onarım teknolojisi ilen üretilmiş cilt yenileyici Cryptomphalus aspersa, higropleks & Pentavitin (sürekli ve anında nemlendirici), tetrahidrokurkuminoid (anti-enflamatuar), E-Vitamini (anti-oksidan).
 
Etkisi ve Özellikleri
Kırışıkların ve yara izlerinin giderilmesinde, oksidatif etkinin azaltılmasında, yaşa bağlı cilt hasarının onarılmasında, cilt kuruluğunun önlenmesinde etkilidir.
 
Kullanım şekli
Gündüz ve gece göz ve dudak çevresine sürülür. Tüm cilt tipleri için uygundur.
 
Uyarılar : Açık yaraya sürülmez.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.