Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Endocare Lipocutane Duo Krem ve Dudak Besleyici Set


Ürün kodu: #12713
Son kullanma tarihi:

Tüm Endocare Ürünleri

Yüz ve Dudak İçin

Bu ürünle birlikte 0,73 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
73,00 TL 73,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Endocare Lipocutane Duo Krem ve Dudak Besleyici Set

Endocare Lipocutane Duo Krem & Dudak Besleyici Canlandırır, Yumuşatır ve Nemlendirir.

Endocare lipocutane duo, oral veya topikal retinoid tedavisi sonrası kuruyan ve irrite olan cildin yenilenmesini sağlayarak, cildi nemlendirir ve yumuşatır.
 
SCA biyoonarım teknolojisi kolajen yenilenmesini uyarır ve serbest radikalleri nötralize ederken aşırı kurumuş cildin onarımını hızlandırır ve duru, düzgün bir cilt haline getirir.Üçlü etkisi ile cildin bariyer fonksiyonunu yeniden sağlar.
 
Endocare lipocare duo, Endocare lipocutane krem ve Endocare lipocutane dudak besleyici (lip balm) ikili ürün olarak 1 kutuda beraber sunulmaktır.
 
Endocare lipocutane krem (50 ml), yenileyici, nemlendirici ve yumuşatıcı özelliği ile kuruyan cildin yeniden yapılanmasını sağlar.Bileşimindeki nemlendiriciler hyaluronik asit, pentavin ve hygroplex, yüzeyden başlayarak derine doğru cildin anında nemlenmesini ve uzun süreli rahatlamasını sağlar.
 
İçeriğindeki yer alan phytosqualene cildin yeniden canlanıp beslenmesini ve elastisitesini sağlar, pürüzsüz bir cilt sunar.
 
Endocare lipocutane dudak besleyici (10 ml), kurumuş ve çatlamış dudakları besleyerek canlandırır, yumuşatır ve nemlendirir.
 
Kullanım Şekli:
Endocare lipocutane krem; Günde 1 veya 2 kere iyice temizlenmiş cilde uygulanır.
 
Endocare lipocutane dudak besleyici; Dudaklarınıza gerektiği kadar uygulayınız.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.