Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Endocare Regenerating Lotion Vücut Losyonu 100 ml


Ürün kodu: #12125
Son kullanma tarihi:

Tüm Endocare Ürünleri

Endocare Vücut Losyonu Cildi Onarır, Rahatlatır ve Nemlendirir

Bu ürünle birlikte 0,61 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
61,00 TL 61,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Endocare Regenerating Lotion Vücut Losyonu 100 ml

Vücut Losyonu
Endocare Vücut Losyonu Cildi Onarır, Rahatlatır ve Nemlendirir

Özellikle Lazer epilasyondan sonra cildi onarmak ve rahatlatmak ikin tavsiye edilir. Kriyoterapi ve Kriyocerrahi uygulamalardan sonra cildi yenilemek için ve vaskuler lazer tedaviden sonra kullanılır. Herhangi bir cerrahi uygulamadan sonra yara kapandıktan sonra yara izini inceltmek için kullanılabilir.
 
İçeriği:
3% SCA Bio Onarım teknolojisi ilen üretilmiş cilt yenileyici Cryptomphalus aspersa Higropleks & Pentavitin (sürekli ve anında nemlendirici)
 
Etkisi ve Özellikleri
 
Geliştirilmiş bir cilt onarıcı olarak kullanılan Endocare vücut losyonu dermokozmetik uygulamadan sonra tahriş olan cildi yenilemek ve onarmak için çok özel bir üründür. İçindeki SCA teknolojisi yara izlerini (yara kapandıktan sonra) hafifletmek için de uygulanır.
 
Kullanımı:

 
Dermatolojik uygulamalardan hemen sonra. Günlük kullanımda, günde 1-2 kere uygulanır.
 
Uyarılar : Açık yaralara sürülmez.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.