Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Endocare Tensage Cream Cilt Yenileyici Krem 30 ml

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #19169
Son kullanma tarihi:

Tüm Endocare Ürünleri

Doğal Olarak Gelişmiş Yoğun Cilt Yenileyici Krem

Bu ürünle birlikte 1,09 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
109,00 TL 109,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Endocare Tensage Cream Cilt Yenileyici Krem 30 ml
Endocare Doğal Klinik Olarak Gelişmiş Yoğun Cilt Yenileyici Krem

Endocare Tüm Cilt Tipleri İçin Doğal İçeriklerle Klinik Olarak Geliştirilmiş Cildi Onarıcı Yaşlılık Belirtilerini Giderici ve Yenileyici Cilt Bakım Kremi.

Endocare Tensage Cream yağlı olmayan ve cilt tarafından hızla emilen zengin, kremsi jel gece ve gündüz kullanım için uygundur 
Endocare Tensage Krem, cilt tarafından hızla emilen yoğun antiaoksidan doğal içeriklere sahip cilt yenileyici kremdir. Bu yoğun etkili cilt bakım kremi cildi gün boyunca cildi koruyan, nemli tutan ve yaşlıklık belirtilerini gideren ideal bir kremdir.

Etken doğal maddeler: Anti-oksidan olarak C vitamini, E ve Co Q10 ve niasinamid, Vitamin B bileşenleri, Rejenere arttırıcı maddeler ve Cildin daha fazla nemlendirme arttırmak için Hyaluronik asit içerir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.