Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Equilibra Aloe Crio Gel Cellulite 250ml Selülit Jeli


Ürün kodu: #14486
Son kullanma tarihi:

Tüm Equilibra Ürünleri

Aleo Anti Selülit Jeli

Bu ürünle birlikte 0,39 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
39,00 TL 39,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Equilibra Aloe Crio Gel Cellulite 250 ml - Selülit Jeli

Equilibra Aloe Selülit Giderici ve Önleyici Bakım Jeli

• % 20 Aloe Vera içerir.
• Aloe Vera'nın sakinleştirici, yatıştırıcı ve nemlendirici etkisi ile sinejik etkili diğer doğal bileşenleri; Gotu Cola (Centella Aseatica), At kestanesi özü (aescin). Tavşan Memesi (Ruscus Aculeatus) Çalı çiçeği (Vaccinium Myrtillus), Kırmızı yosun'dur. (Gelidium Cartilagineum)
• Selülite etkili olan ilave bileşenleri Cartitine ve caffein'dir.Caffein topikal (cilde dışarıdan sürmek) uygulamada Caffein ile birliklte portakal kabuğu görünümünün azaltılmasında çok yardımcıdır.
• Cildin yeniden toparlanması ve beslenmesinde Cacao özü ve Hyaluronic Acid Sodyum tuzu oldukça etkindir.
• Equilibra Aloe Crio Gel Cellulite Selülit Jeli diyet ve hareketli bir yaşam ile desteklendiğinde Selülitli görünümünün azaltılmasında yardımcıdır.

Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.
15 gün kullanım sonunda cilt daha sıkı bir görünüm kazanır. 45 gün kullanım sonunda portakal görünümlü bölgelerde gözle görülür düzelme gerçekleşir. Haricen kullanılır.
 
Kullanım Şekli
 
Sabah ve akşam temizlenmiş vücuda (bacak, basen, karın, kol) dairesel hareketlerle aşşağıdan yukarıya doğru emilimi yapışır.
Hassas ciltler için uygundur. Paraben ve boya maddesi içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.