Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Eubos El Kremi


Ürün kodu: #20259
Son kullanma tarihi:

Tüm Eubos Ürünleri

El Kremi

Bu ürünle birlikte 0,27 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
27,00 TL 27,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Eubos El Kremi

İçeriğinde bulunan Panthenol, papatya özü, E vitamini ve badem yağı gibi etkin maddeler ile cildin doğal yenilenmesini destekler. Cildi sakinleştirir ve pürüzsüzleştirir. Elleri düzgün ve yumuşak yapar.

Tedaviye yardımcı özelliğinin yanı sıra günlük el bakımı için de ideal bir üründür.

Doktor tarafından başka şekilde önerilmediği takdirde, gün boyunca kuruluk hissi duyulduğunda ele hafifçe masaj yapılarak ve cilde yedirilerek uygulanır.

Su içinde yağ emülsiyondur. Boya maddesi ve muhafaza edici bileşimler içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.