Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Eubos Kepek Şampuanı


Ürün kodu: #4917
Son kullanma tarihi:

Tüm Eubos Ürünleri

Oluşmuş kepek sorununa çözüm getirmek ve yeniden oluşumunu önlemek

Bu ürünle birlikte 0,45 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
45,00 TL 45,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
EUBOS KEPEK ŞAMPUANI


Açıklama :

Oluşmuş kepek sorununa çözüm getirmek ve yeniden oluşumunu önlemek amacıyla geliştirilmiştir. Octopirox®, Avokado yağı ve Pantenol (provitamin B5) etkin maddelerini içeren yumuşak ve özel bakım kombinasyonudur. Özel formülü ile her gün kullanılabilecek kadar hafif yapıdadır. Saçlı deri ve saçlara doğal dengesini bozmadan temizlik ve bakım sağlar. Başlangıçta hergün, daha sonra gerektikçe kullanılır.

İdeal bir şampuandan beklenen özelliklerin yanı sıra, düzenli kullanım sonucu içeriğinde bulunan yumuşak temizlik maddeleri ve özenle seçilmiş etkin maddeler sayesinde kepek sorununa çözüm getirir, saçlı deri ve saçların doğal dengesini bozmadan temizlik yapar ve koruma sağlar. pH’ı nötr’dür.

Boya maddesi, muhafaza edici bileşimler, alkalik çözelti ve sabun içermeyen EUBOS kepek şampuanı dermatolojik olarak test edilmiştir.

Ambalaj Şekli: 150 ml
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.