Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Eubos Nasır Önleyici Ayak Kremi


Ürün kodu: #20266
Son kullanma tarihi:

Tüm Eubos Ürünleri

Nasır Önleyici Ayak Kremi

Bu ürünle birlikte 0,54 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
54,00 TL 54,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Eubos Nasır Önleyici Ayak Kremi

Su bazlı yağ emulsiyonu saf zeytinyağı içerir nasırı küçültmek için spesifik bakım yapar, aynı zamanda basınç noktalarını azaltır etkilenmiş cilt bölgelerine uygulanır yani ayak yanları, sertleşmiş dirsekler için de uygundur.

Nasır oluşumunu engellemeye yardımcı olur, limon aroması hoş bir koku verir.LaraCare® Kuzey Amerika da yetişen larch ağacından elde edilir. Çok fonksiyonlu yüksek polysakkarid olup çok dar molekül ağırlık dağılımına sahiptir. 

LaraCare® 40 yaşındaki ağaçlardan patentli bir metot ile elde edilir. Yüksek derecede saf, suda eriyen, spesifik şeker ünitelerinden oluşan natürel bir üründür.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.