Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Eubos Nemlendirici Krem Gündüz Bakımı


Ürün kodu: #20262
Son kullanma tarihi:

Tüm Eubos Ürünleri

Nemlendirici Krem Gündüz Bakımı

Bu ürünle birlikte 1,05 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
105,00 TL 105,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Eubos Nemlendirici Krem Gündüz Bakımı

Özellikle gündüz bakımı için geliştirilmiştir. Hassas ve problemli ( egzamalı) ciltlerde dahi çok iyi tolere edilir. Krem kolayca emilir, yağlı ve parlak bir görünüm kazandırmaz, çok iyi bir makyaj bazı oluşturur. Cildin nem ve lipit dengesini düzenler. Cildi çevrenin zararlı etkilerinden korur. Cildin doğal koruyucu tabakasını korur.

Doktor tarafından başka şekilde önerilmediği takdirde, gündüz kullanımı için uygundur, temizlenmiş bir cilde uygulanır.

Active-Multi-Protection-System: Serbest radikallere ve oksidatif strese karşı rol oynar.

Phyco-oligosaccharides: Bu aktif madde kahverengi yosunun (Laminaria digitala) özel enzimatik hidrolizi yoluyla bir dizi özel yöntemlerle elde edilmiştir. Hücre koruyucu bir etkiye ve aynı zamanda cildin özellikle koruyucu hücrelerini UVB ışınlarından (ex vivo deneyler) koruyucuyu etkiye sahiptirler, antienflamatuar özellikleri vardır ve hassas ve kolaylıkla tahriş olan ciltleri yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Radikallere karşı olan etkisi E Vitamininden kaynaklanır. Beta G.L.A (Glycyrhetinic Acid), Liquorice’ in  (Meyan kökü) etken maddesidir, antienflamatuar etkiye sahiptir ve doğal cilt yenilenmesini destekler.

Panthenol (Provitamin B5) içeren Hydro-Regulative-Factor: Cildin doğal nemlendirme faktörünün (natural moisturizing factor-NMF)bileşenlerini içerir, cildin nem dengesinin düzelmesini ve kuruluk çizgilerinin canlanmasını sağlar. Cilt daha ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüm alır.

Macadamia Nut Oil ve diğer bitkisel kaynaklı seçkin bakım maddeleri ciltteki yağ ve nem içeriğini dengede tutar ve kadifemsi-yumuşak bir cilt hissi verir.

Su içinde yağ emülsiyonudur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.