Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Eubos Onarıcı Ayak Bakım Kremi


Ürün kodu: #20265
Son kullanma tarihi:

Tüm Eubos Ürünleri

Onarıcı Ayak Bakım Kremi

Bu ürünle birlikte 0,51 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
51,00 TL 51,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Eubos Onarıcı Ayak Bakım Kremi

Bu üründe istenilen ve kanıtlanmış neticelerin elde edilebilmesi için uygun ve uyumlu aktif maddeler seçilmiştir. Bu aktif maddelerin bazıları çoklu aktif maddedir mesela: Panthenol; epitheliaz etkisi küçük deri yaralarının çatlaklar gibi iyileştirilmesi; ve aynı zamanda deri ve tırnakların su tutmasını fazlalaştırır genellikle yüksek yoğunluklarda (>%1). LaraCare® cildi korur,aynı zamanda aktif maddelerin tesirlerini yoğunlaştırır.

Su bazlı yağ emulsiyonu bütün ayak bölgesi için günlük bakım sağlar. Aynı yüz ve ellerin günlük bakımı gibi vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Yumuşak koku giderici aktif madde içerir, limon yağının ekzotikaroması tazelik ve sağlık hissi verir. Kuru ciltleri yoğun bir şekilde nemlendirir yumuşatır ve esneklik sağlar. Yüksek pantenol sayesinde tırnakları besler ve esneklik verir. Alfa bisabolol ve allantoin sayesinde deride yenilenme yapar. Shea yağının ve PLC sıvısının bakım ve önleyici koruma özelliği vardır.

Nasır oluşmasını önler. Taze ve kokusuz ortam oluşturur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.