Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Eubos Onarıcı Koruyucu Şampuan


Ürün kodu: #20264
Son kullanma tarihi:

Tüm Eubos Ürünleri

Onarıcı Koruyucu Şampuan

Bu ürünle birlikte 0,67 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
67,00 TL 67,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Eubos Onarıcı Koruyucu Şampuan

Özellikle hassas ve kuru saç derisi için üretilmiştir. Tüm saç tipleri için uygundur. İçeriğindeki etkili nemlendiriciler en yıpranmış saçları bile korur ve kuvvetlendirir, ıslak ve kuru şekilde taranmasını kolaylaştırır. Panthenol (pro-Vitamin B5), buğday proteinleri gibi etken maddeler ve nemlendiriciler saçın ve saç derisinin nemini arttırır ve saça parlaklık ve esneklik kazandırır.

Tedaviye yardımcı özelliğinin yanısıra saçın günlük bakımı için de uygundur. Sağlıklı saçların korunması ve bakımı, yıpranmış saçların bakımı için kullanılır.

Doktor tarafından başka şekilde önerilmediği takdirde, her yıkamada saça ve saçlı deriye uygulanmalı ve bol su ile durulanmalıdır.

Alkali, sabun içermez, pH değeri cilde nötrdür. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.