Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Eubos Onarıcı ve Koruyucu Losyon


Ürün kodu: #5559
Son kullanma tarihi:

Tüm Eubos Ürünleri

özel formülüyle cildinizi yeniden yapılandırır ve dış etkenlerin cildinizi yıpratmasını engeller

Bu ürünle birlikte 0,33 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
33,00 TL 33,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Eubos Onarıcı ve Koruyucu Losyon


Eubos Onarıcı ve Koruyucu Losyon özel formülüyle cildinizi yeniden yapılandırır ve dış etkenlerin cildinizi yıpratmasını engeller. Eubos Onarıcı ve Koruyucu Losyon düzenli kullanımla cildin korunma sistemini güçlendirir ve epidermin yenilenmesini sağlar.

 

Özellikleri


Eubos Onarıcı ve Koruyucu Losyon cildi nemlendirir. Renklendirici parafin ya da PEG içermez. Ph değeri nötrdür. Dermatolojik olarak test edilmiştir.


Aktif Bileşenleri ve Yararları


Eubos Onarıcı ve Koruyucu Losyon aktif fitojenik sistem ile hücrelerinizi yeniler E vitamini ve allantoin ile zenginleştirilmiştir. Yorulan cildinizi canlandırır bağışıklığını güçlendirir ve hassas ciltleri korur. Hydro- derm etkisiyle uzun ve etkili nemlendirme sağlar. Gylcerol ile cildi yumuşatır ve nemlendirir varolan nemin kaybolmamasını sağlar. Macadamia yağı ile yüksek oranda içerdiği lipitlerle çabucak emilir cildin korunma gücü artar ve nem kaybı önlenir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.