Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Eubos Yağlandırıcı Vücut Losyonu


Ürün kodu: #5563
Son kullanma tarihi:

Tüm Eubos Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,67 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
67,00 TL 67,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
EUBOS YAĞLANDIRICI VÜCUT LOSYONU


Açıklama :

Kuru ciltlerin günlük vücut bakımını sağlar. Cildin nem ve lipit tutma kapasitesini artırır. Kuru ve hassas cilde sahip olan denekler üzerinde yapılan testler, Eubos Dermal Balsam F kullanıldığında cildin yumuşaklık ve esnekliğinin arttığını, yağ ve nem dengesinin düzenlendiğini göstermiştir.
Bu özellikleri ile sürekli kullanıldığında vücut çatlaklarının oluşumuna engel olur. Güneş sonrası kullanım için de idealdir.
Yağ içinde su emülsiyonudur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Ana aktif bileşenleri ve cilde yararları :
Jojoba yağı : Doymamış temel yağ asitleriyle birlikte cildin lipit ve yağ tutma kapasitesini artırır. Cildi yumuşak ve pürüzsüz kılar.

Glycerol : Derinin nemlenmesini sağlar ve doğal koruyucu tabakanın kuvvetlenmesine yardımcı olur.

Badem yağı : Cilt esnekliğini artırır, kırışıklıkları giderir.

Diğer bakım yağları: Bitki özleri nedeniyle losyonun cilt tarafından kolayca emilmesini sağlar, uygulamayı kolaylaştırır.

Ambalaj Şekli: 200 ml
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.