Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Eylure Tekli Kirpik


Ürün kodu: #20923
Son kullanma tarihi:

Tüm Eylure Ürünleri

Eylure tekli kirpikleri ile kirpiklerinizin uzunluğuna ve yoğunluğuna siz karar verin.

Bu ürünle birlikte 0,20 kozmipara hediye!
  % 9 İNDİRİMLİ 
22,00 TL 20,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Eylure Tekli Kirpikler

İngiltere' nin 1 numaralı kirpik markası
    
Kirpikleriniz tasarımı artık sizin elinizde. Eylure tekli kirpikleri ile kirpiklerinizin uzunluğuna ve yoğunluğuna siz karar verin.

• Doğal Görünüm
• Maskara Uygulanabilir
• Çıkarma İşlemi Gerektirmeden
• Kontak Lens Kullananlar İçin Uygundur
• 4 Hafta Boyunca Kullanım
• Üç Farklı Boy Seçeneği Eylure cazibe ve çekicilik demektir. Efsanevi doğal takma kirpik markası Eylure; 60 yıldan beri kozmetik ve güzellik sektöründe mükemmel sonuçlar yaratmakta olup,İngiltere ve Avrupa’nın 1 numaralı tercihi olmaya devam etmektedir.
1946 yılında makyaj artisti< David ve Eric Aylott kendi işlerini kurarak,film ve televizyon endüstrisinde kullanılmak üzere Eylure takma kirpik ürünlerini geliştirip mükemmel bir hale getirdiler.

Eylure doğal takma kirpikler Hollywood yıldızlarının her zaman ilk tercihi olmuştur.

Elizabeth Taylor, Cleopatra rolünde Eylure ürününü kullanmıştır.Günümüzde de Hollywood yıldızlarının 1 numaralı tercihi olmaya devam etmektedir. Jennifer Lopez , Nichole Kidman , Madonna , Kylie Minogue , Victoria Beckham Eylure markasının müdavimlerinden bazılarıdır.

Eylure ürünleri dünyanın en ünlü mağazalarında (Harrods , John Lewis) ve kozmetik marketlerinde satılmakta olup , şimdi Türkiye’de…
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.