Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Farmona Dermacos Anti Acne Canlandırıcı ve Sıkılaştırıcı Tonik 150ml


Ürün kodu: #17353
Son kullanma tarihi:

Tüm Farmona Ürünleri

Farmona Dermacos Anti Acne Tonik

Bu ürünle birlikte 0,47 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
47,00 TL 47,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Farmona Dermacos Anti Acne Canlandırıcı ve Sıkılaştırıcı Tonik 150ml
 
Akneli, parlamaya ve siyah nokta oluşumuna meyilli yağlı ve karma ciltlerin günlük toniği
Cildi arındırır, canlandırır, ferahlatır ve günlük temizliğini tamamlar. Tıkanmış gözenekleri temizler siyah nokta haline dönüşebilecek yağı, kiri ve ölü hücreleri yok eder. Genişlemiş gözenekleri sıkılaştırır ve cildiniz pürürzsüz bir görünüm alır.
Düzenli kullanıldığında yeni akne ve siyah nokta oluşumu engellenir, cild sağlıklı ve doğal haline kavuşur.
Kullanım Şekli:

Temizlenmiş cilde pamukla nazikçe sürünüz.
Sabah ve akşam kullanılabildiği gibi gün içerisinde cildinizi ferahlatmak için kullanabilirsiniz. Hassas göz çevresinden uzak tutunuz.
Uyarılar Önlemler :

Uygulamaya başlamadan önce kolunuzun iç bölgesinde bir miktar ürünü deneyiniz. Çocukların ulaşamayacağı serin yerlerde saklayınız
Yutulması halinde Sağlık Bakanlığı Ulusal Zehir Danışma Merkezine (114) başvurunuz. 
İçerik: Bioaktif piloid ekstresi, Bioaktif Çinko-BCA, Bioaktif Silikon, Aloe Vera ekstrasi, siyah söğüt, glukonolakton, anti-bakteriyel aktif kompleks, kolloidal gümüş, termal su 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.