Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Farmona Radical Boyalı Saçlar için Besleyici Saç Bakım Spreyi 200 ml


Ürün kodu: #17327
Son kullanma tarihi:

Tüm Farmona Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,44 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
44,00 TL 44,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Farmona Radical Boyalı Saçlar için Besleyici Saç Bakım Spreyi 200 ml

Yoğun yenileme ve renk korumaya ihtiyacı olan boyalı, yıpranmış saçlar için
Özel olarak geliştirilmiş eşsiz formülü (doğal ginkgo biloba ekstresi, vitamin E, parlatıcı ve koruyucu kompleks, UV filtresi) saça şekil verme işlemi sırasında zarar görmüş saçları besler ve olağanüstü bir bakım sağlar, saç renginin kalıcılığını arttırır. Fark edilir ölçüde ışıl ışıl yapar.
 
Kullanımı:

Kuru veya az miktarda ıslatılmış saça sıkın. Saçınıza şekil verin.

Uyarılar ve önlemler:
 
Zararlı koruyucular ve renklendirici maddeler içermez. Hipoallerjeniktir. Hassas ciltler için iyi tolere edilir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.