Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Farmona Radical Boyalı Saçlar İçin Şampuan 300 ml


Ürün kodu: #17360
Son kullanma tarihi:

Tüm Farmona Ürünleri

Farmona Radical Boyalı Saçlar İçin Şampuan renk korumaya ihtiyacı olan boyalı, yıpranmış saçlar için

Bu ürünle birlikte 0,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
34,50 TL 34,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Radical Boyalı Saçlar İçin Şampuan 300ml
 
Yoğun yenileme ve renk korumaya ihtiyacı olan boyalı, yıpranmış saçlar için
Saçlarınızın daha uzun süre ışıl ışıl kalmasını sağlar, saç renginizi korur.
Yoğun yenileme ve renk korumaya ihtiyacı olan boyalı, yıpranmış saçlar için
Yeni, eşsiz formül aktif besleyici bileşenler içerir. Saça derinlemesine nüfuz eder. Saçı yeniden yapılandırır ve saç renginizin yıkamayla akmasına karşı korur. Uzun süre kalıcı parlaklık verir. Şampuan, şekillendirme sırasında yıpranan saçlarınızı epeyce canlandırır, göz alıcı renginin uzun süre kalıcı olmasını sağlar, UV ışınlarından korur. Naturel Ginko Biloba ekstresi, B5 vitamini ve özel besleyeci kompleks saçlarınıza ipeksilik, esneklik ve ışıltı verir. Saçlarınız enerjik görünür. Saç renginiz uzun süre kalıcı bir hale gelir.
 
Kullanımı:
 
Saçlarınıza dipten uca uygulayınız, köpürtünüz ve durulayınız.

Uyarılar ve önlemler:
 
Zararlı koruyucular ve renklendirici maddeler içermez. Hipoallerjeniktir. Hassas ciltler için iyi tolere edilir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.  
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.