Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Farmona Radical Kepek Önleyici Bakım Losyonu 100 ml


Ürün kodu: #17331
Son kullanma tarihi:

Tüm Farmona Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,44 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
49,01 TL 44,10 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Radical Kepek Önleyici Bakım Losyonu 100ml
 
Radical Kepek Önleyici Bakım Losyonu kepek belirtilerini ve nedenlerini ortadan kaldırır, saç derisi tahrişini ferahlatır.
Aktif kepek önleyici ürün, konsantre formülü sayesinde, kepek problemi olan saçların bakımı içindir. Özel olarak seçilmiş aktif bileşenler (aksöğüt ekstresi, kepek önleyici kompleks, octopirox, çinko PCA, Inulin) sayesinde kepek belirtilerini ve nedenlerini ortadan kaldırır, saç derisi tahrişini ferahlatır. Güçlü ve güzel saçlara sahip olmanızı sağlar.
 
Kullanımı
 
Temiz saç derisini masaj yaparak uygulayın. Durulamayın.
 
Uyarılar ve önlemler:
 
Zararlı koruyucular ve renklendirici maddeler içermez. Hipoallerjeniktir. Hassas ciltler için iyi tolere edilir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.  
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.