Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Farmona Seboravit Yağlı Saçlar İçin Saç Bakım Kompleksi


Ürün kodu: #17325
Son kullanma tarihi:

Tüm Farmona Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,52 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
51,50 TL 51,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Seboravit Yağlı Saçlar İçin Saç Bakım Kompleksi

Farmona Seboravit Yağlı Saçlar İçin Saç Bakım Kompleksi
Özenle seçilmiş bileşenlerden ve provitamin B5'ten oluşur. Kepeklenme, yağlanma, yağlanmadan dolayı oluşan kaşıntı, sivilce ve konak için tasarlanmış arındırıcı bir losyondur. Saç derisinin doğal asit reaksiyonunu yeniden sağlayarak saç derisini iyi durumda tutar. Saçların elektriklenmesini engeller. Dolgun ve ışıl ışıl bir görünüm verir.
 
Kullanımı:
 
Losyonu temiz saçlara dipten uca kadar uygulayınız. Massaj yapınız. Durulamayınız.

Uyarılar ve önlemler:
 
Zararlı koruyucular ve renklendirici maddeler içermez. Hipoallerjeniktir. Hassas ciltler için iyi tolere edilir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.