Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Farmona Skin Aqua Intensive Göz Çevresi Kremi 15 ml


Ürün kodu: #20513
Son kullanma tarihi:

Tüm Farmona Ürünleri

Sıkılaştırıcı ve yaşlanma sürecini geciktirici göz çevresi bakım kremi

Bu ürünle birlikte 0,83 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
83,00 TL 83,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Farmona Skin Aqua Intensive Göz Çevresi Kremi 15 ml

Yoğun nemlendirici bakım, yaşlanma sürecini geciktirir.

Doğal maddeler dayalı benzersiz, zengin biyolojik krem formülüdür. Göz çevresindeki hassas ve narin ciltler için kapsamlı bir bakım sağlar

Atlantik Mercan ve yosun cildin görünümünde sıkılığını ve esnekliğini artırır.İçeriği güçlü anında ve uzun süreli nemlendirme sağlar, yaşlanma sürecini geciktirmeye yardımcıdır.

Argan yağı güçlendirir ve cildi besler, kırışıklıkları ve kaz ayağı yumuşatır  

Gözler karmaşık şişliği azaltır ve gözlerinin altında mor halkaları aydınlatır ve cilt yüzeyindeki hassas cilt durumunu yatıştırır, yorgun gözler için rahatlama ve konfor sağlar.

Buna ek olarak, doğal bir UV filtresi cildin yaşlanma sürecini geciktiren, zararlı dış etkenlere karşı korumaya yardımcı krem dahil edilmiştir.  

Krem tarifi yenilikçi Inutec ile zenginleştirilmiştir - diğer maddelerin etkinliğini artırır doğal prebiyotik, süreli nemlendirme hissi verir ve cildin ipeksi pürüzsüz yapar.

Bio krem düzenli kullanımı yoğun ve derin etki eder, cildi nemlendirir, susuzluk ve tazelik, parlaklık sağlar. 

Kullanım Şekli:

 Göz çevresine sabah ve akşam dairesel hareketlerle uygulanır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.