Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Fastum Circulato Jel


Ürün kodu: #20128
Son kullanma tarihi:

Tüm Fastum Ürünleri

Bacaklarınızdaki ağrı, yorgunluk ve karıncalanma hissi gibi durumların giderilmesine yardımcı olur.

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
30,00 TL 30,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Fastum Circulato Jel

Modern hayat koşulları bacaklarınıza yük oluyor.

Bacaklarınız tüm gün vücudunuzun ağırlığını taşımaya yardım eder. Eğer fazla kilo, dolaşım bozukluğu ve uzun süre topuklu ayakkabı giymek gibi faktörler eklenirse gün sonunda bacaklarda ağrı, yorgunluk ve karıncalanma hissi oluşabilir.

Fastum Circulato rahatlatıcı bacak jeli, içeriğindeki doğal bileşenler sayesinde bacaklarınızdaki ağrı, yorgunluk ve karıncalanma hissi gibi durumların giderilmesine yardımcı olur.

Fastum Circulato

  • İçeriğindeki 6 farklı bileşenin sinerjik etkisi ile bacaklardaki yorgunluk hissinin azaltılmasına ve yüzeysel küçük kırmızı noktaların giderilmesine yardımcı olur.
  • Mentol hızla bacaklarda rahatlama sağlar ve sürüldükten sonra hemen emilir, etkisi anında hissedilir!
  • Kullanıldıktan sonra yağlanmaya neden olmaz ve leke bırakmaz.
  • Doğal aktif içerikleri sayesinde hem anti-enflamatuar hem de anti-ödematik etkinlik gösterir.

İçerik Bilgisi

Mentol: Cilde uygulanıldığında soğuk algılayıcı reseptörleri kimyasal olarak uyarır ve soğuk algısı oluşturur. Bu ferahlama etkisi sinir uçlarında duyarsızlaşma yaratır ve bunun sonucunda da ağrı hissinde azalma olur.

Escin (At kestanesi ekstraktı): Anti-ödematöz, anti-enflamatuar özelliklere sahiptir. At kestanesi tohumu ekstraktı, yayınlanan çok sayıda arastırmaya dayanılarak, kronik venöz yetersizliği ve ödemlerin tedavisinde yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Hamamelis Virginiana: Cildin damar geçirgenliğini düzenleyerek inflamasyon ve ödemin giderilmesine yardımcı olur.

Bromelain: Ananas özütünden elde edilir. Ödem ve kızarıklık giderici ve teskin edici özelliklere sahiptir.

Boswellia: Cilde uygulandığı bölge üzerinde rahatlama etkisi yaratan bir reçine ve esansiyel yağ karışımıdır. İnflamasyon ve ağrının azaltılmasına yardımcı olur.

Trokserutin: Hazar görmüş cildin doğal dengesine geri dönmesine yardımcı olur. Ödemin azaltılmasında etkilidir.

Kullanım Bilgisi

Jelin günde 3-4 kez kullanılması önerilir.

Jel tamamen emilene kadar bacağa masaj yaparak sürebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.