Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga BB - Perfect Anti Aging Beauty Balm SPF15 30ml.


Ürün kodu: #19771
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Yaşlanmaya karşı, renkli nemlendirici krem

  % 5 İNDİRİMLİ 
180,00 TL 171,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Filorga BB Perfect Beige Anti Aging Beauty Balm SPF15 30 ml Renkli Nemlendirici

Yaşlanmaya karşı, renklendirici krem. Florga uzmanlığı tarafından geliştirilen cilt bakımından makyaja güzellik ritüelinizin tüm aşamalarını birleştiren krem:Nemlendirme, kızarıklığa karşı ve kızarıklık görünümünün hafiflemesine yardımcı bakım.Işıltılı bir ten.

*Yaşlanmaya karşı etki
Güçlü bir aktif bileşen, kırışıklıkların görünümünü hafifletmesine yardımcı olur.Cildin yaşlanmasını geciktirir.

*Pürüzsüzleştirici ve yeniden yapılandırıcı etki
Unisooth komplex kızarıklığın azzalmasına yardımcı olur pürüzsüz bir görünüm verir, Cildi rahatlatır.

*Düzeltici ve koruyucu etki
Yumuşak odaklı ve yeni jenerasyon pigmentlerin kombinasyonu ile mükemmel bir ten.

Tek ve kolay bir adımda genç görünümlü bir cilt.Düzgün ve ışıltılı bir ten.Kırışıklıklar, kızarıklık ve küçük cilt kusurlarına karşı pürüzsüz bir görünüm.Ayrıca, kızarıklık ve pürüzlerin görünümünün gizlenmesi ve cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olmak için estetik uygulamalar sonrası idealdir.(Enjeksiyon, peeling, lazer... )

Kullanımı
Her sabah hafif bir masajla yüze uygulanır. Yumuşak ve uygulaması kolay yapısı ile cilt tarafından mükemmel bir şekilde absorbe edilir.Cildin yapısına göre , serum ve / veya gündüz kreminin üzerine kulanılabilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.