Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga C Recover Serum 3x10ml


Ürün kodu: #20367
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Yorgunluk kaybolur, cilt taze, parlak, deri gençleştirici

  % 5 İNDİRİMLİ 
280,00 TL 266,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Filorga C Recover Serum 3x10ml

Filorga Anti-Yorgunluk Radiance özel bir ışıltılı ve daha genç bir cilt için oluşturulan saf, taze ve ultra konsantre C vitamini (% 8) ile 10ml 3 küçük şişeler Konsantre C-RECOVER. C vitamini, anti-oksidan özellikleri getiriyor ve parlaklık getiriyor.

Bu konsantresi sayesinde, yorgunluk azalır ve cilt daha parlak hale gelir.

Sabah kullanım 3 hafta sonra: cilt% 80 daha fazla ışık * vardır, cildin% 81 daha az yorgun cildin% 81 * canlanmış edilir. 

Kullanım Sıklığı:

Yüz, boyun hafif bir masaj ile dikkatlice uygulayın. Gündüz kremi uygulayarak devam edin. Aktivasyon sonrasında suçlamalara dozu tutmak için emin olun.Kutu 3 şişeleri içerir. Haftada 1 şişe kullanın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.