Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Deep-Fill Doldurucu Bileşim 10 ml


Ürün kodu: #11562
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Derin kışıklarada doldurucu bileşim

  % 5 İNDİRİMLİ 
143,00 TL 135,85 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Filorga Deep-Fill Doldurucu Bileşim 10 ml

ÜÇLÜ HAREKETLERLE KIRIŞIKLARIN DOLDURULMASI :
1-BİYOLOJİK
2-MEKANİK
3-OPTİK

Formül:
NCTF 55+1 maddesi + hyaluronik asidin iki kat fazla konsantrasyonu cildin kendi yapısına da harekete geçirerek uzun onarıcı etki sağlar. Çapraz bağlı hyaluronik asit kürecikleri su ile dolarak hacim kazanırlar ve böylecek kırışıklar yükselir, derinlik ve uzunluk azalır. Ve kusurlu cilt, nazik ışık oyunuyla (optik etki) görünmez olur.

ÇİZGİLER DOLDURULUR; YÜZ DAHA GENÇ GÖRÜNÜR, MİMK ÇİZGİLERİ AZALUR VE RAHAT YUMUŞAK BİRGÖRÜNTÜYE KAVUŞUR

Kullanım Alanları:
Derin kırışıklıklarda.

Kullanım Şekli:
Gündüz kremi uygulandıktan sonra kırışıklığın olduğu alan üzerine hafif dokunuşlarla uygulanır. Gün içerisinde ihtiyaç duyulursa tekrarlanır. Gözle temasından kaçınılmalıdır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.