Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Hand-Filler


Ürün kodu: #19770
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

El ve tırnak için anti-aging maskesi

  % 5 İNDİRİMLİ 
139,00 TL 132,05 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Filorga Hand-Filler - El ve tırnak için anti-aging maskesi

Geçen yıllarla birlikte vücudunuzun yaşlanmaya başlayan ilk kısmı olan ellerde kırışıklık ve koyu leke oluşumu başlar, elastikiyet azalır. En son medikal tekniklerden ilham alan FILORGA, kadınların daha genç görünümlü ellere sahip olmaları için özel olarak dizayn edilmiş, aktif içeriklerin yavaş ve aşamalı salınımını sağlayan "İLK ANTI-AGİNG EL MASKESİNİ" yarattı.

Yaşlanma sonucu kırışıklık, koyu leke, kuru cilt, tırnakta sararma gibi sonuçlara maruz kalan el ve tırnakları gençleştiren ve yenileyen bu etkin bakım eşsiz ve patentli bir ürün olarak kapsüle edilmiş aktif içeriklerin yayılımını sağlar.

Dolgunlaştırıcı etki
Hyaluronik asitli dolgunluk arttırıcı aktif içerikler cildin hacmini arttırır, elin dış kısmını pürüzsüzleştirir ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur.

Leke karşıtı etki
Şerbetçiotu özü melanin sentezini düzenler ve koyu halka oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

Tırnak bakımı
Tırnakları güçlendiren ve daha güzel ellere sahip olabilmek için sağlıkla uzamanlarını sağlayan besleyici destek sağlar.

Sonuçlar
İlk uygulamadan itibaren daha yumuşak eller, daha dolgun ve elastik bir cilt oluşumunu destekler. 6 haftalık düzenli kullanımdan sonra, kırışıklık ve koyu halkalarda azalma, daha güçlü tırnaklar, daha güzeller eller.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.