Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Iso Structure Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi


Ürün kodu: #11559
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Cildi Sıkılaştırıcı Gündüz Bakım Kremi

  % 5 İNDİRİMLİ 
280,00 TL 266,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Filorga Iso Structure Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi 50 ml

Etkisi ve özellikleri

Bu şekillendirici bakım yoğunluk sağlayan güçlü aktiflerle cildin sarkmasına karşı mücadele eder, kırışıklıkları doldurur ve yüz yapısını yeniden şekillendirir. Cildi derhal ve güçlü bir biçimde sarar; dermis daha güçlüdür; yüzdeki derin çizgilerin derinliği giderek azalır.

Formül
NCTF ve hyaluronik asit birbirlerinin etkisini arttırarak hareket eder ve laminin 5 öncüsü ile, sıkılık kaybından sorumlu dermo-epidermal birleşmeyi yeniden yapılandırır. Elma çekirdeği ekstresi esnekliği ve epidermisin  elastikiyetini arttırır.

Kullanım Alanları 
Sıkılık ihtiyacı olan ciltlerde: yoğunluk kaybı, cilt sarkması.

Kullanım Şekli
Her sabah yüz ve boyun üzerine uygulanır. Parmak uçlarıyla dokunma suretiyle nüfuzu arttırılır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.