Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Lumitherapist + Led booster 10ml (Gençlik İçin Kullanılan 3 Etkili Işık Terapisi)


Ürün kodu: #19769
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Cilt yaşlanmalarını bakım kiti, Gençlik için kullanılan 3 etkili ışık terapisi

  % 5 İNDİRİMLİ 
1450,00 TL 1377,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Filorga Lumitherapist 10ml + Led (Gençlik İçin Kullanılan 3 Etkili Işık Terapisi)

Cilt yaşlanmalarını bakım kiti olarak bir ilk olan LUMITHERAPIST tüm teknik ve medikal gelişmelerden yararlanarak fotogençleştirme alanında LED kullanımını sağlamaktadır.
Üç tip hafif dalga boyu uygulamasını sağlayan bir foto enerji üretim aracı olan luninotherapy aracı yaşlılığın izlerini giderecektir.
Filorga Laboratuarının medical estetik yıldız ürünü olan NCTF ile ışık gücünün sağladığı bileşim ile gençleşme yolunda harikalar gerçekleşmektedir.

3 programlı olan kit kolay kullanımlı olup görünen sonuçları geliştirmektedir. Bu özel kit Sıkılık kaybı, Leke ve Solgun cilt sorunları ana başlıklar altında ince çizgiler ve kırışıklıklar, cilt sıkılığı, sivilce, güneş lekesi, renk eşitsizliği, akne izi, açılmış gözenekler, yorgun ve soluk cilt problemleri için uygundur.

LED BOOSTER olarak adlandırılan hyluronic içeren özel jel uygulandıkatan sonra istenen program seçilir ve uygulama yapılır.
8 dakika süren bu uygulama sabah ve akşam olmak üzere 2 kere tekrarlanabilir.

Ürün ile ilgili yedek ürüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz : Filorga Led Booster (Işık Terapisi Yedek Kremi)


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.