Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Meso-Mask (Aydınlatıcı Maske) 50ml


Ürün kodu: #11563
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Aydınlatıcı Cilt Bakım Maskesi

  % 5 İNDİRİMLİ 
200,00 TL 190,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Filorga Meso Mask Cildi Düzenleyen Aydınlatıcı Maske 50 ml

Etkisi ve özellikleri
Cilde ışıltı taşır, aydınlatır. Kırışıklıkları azaltır ve yorgunluk izlerini siler. Cilde gençlik ve canlılık kazanır.

Formül
Ramnoz polisakkaritleri tahrişleri yatıştırır. Uygulandığı andan itibaren cilt, uzun süreli homojen görünüme ve ışıltıya kavuşur. NCTF, bize özel formülü ile, hücresel aktiviteyi ve kolajen üretimini hızlandırır. Hafif krem yapısı ile cilde rahatlık hissi verir. Cilde yeniden dolgunluk, sağlıklı bir ışıltı ve tazelik sağlanır. Adeta tüm mezoterapi bir maskenin içindedir.

Kullanım Alanları 
Cilde ışıltı taşır, aydınlatır. Çizgili ve yorgun ciltler.

Kullanım Şekli 
Meso-Mask programı, direk olarak medikal merkezlerde uygulanan mezoterapi bakımından esinlenmiştir.İlk ay haftada 1 defa daha sonraki iki ay boyunca her iki haftada 1 defa uygulanır.Maske kalın bir tabaka halinde tüm yüz, göz çevresi,boyun ve dekolte üzerine uygulanır.Etki için 15-30 dakika ciltte bırakılır. Sonra ciltten çıkarılıp bol suyla yıkanır. Aydınlatıcı vitamin kürümüz Meso-C uygulanması ile bakım
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.