Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Meso White Leke Giderici Krem


Ürün kodu: #11568
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

VAROLAN LEKELERİ GİDERİR GELECEKTE OLUŞABİLECEK LEKELERİ ÖNLER

  % 5 İNDİRİMLİ 
65,00 TL 61,75 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Filorga Meso White Leke Giderici Krem 20 ml
                               
ÜÇLÜ LEKE GİDERİCİ ETKİ:
AYDINLATMA ETKİSİ
PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ ETKİ
IŞILTI ETKİSİ

VAROLAN LEKELERİ GİDERİR GELECEKTE OLUŞABİLECEK LEKELERİ ÖNLER.

Etkisi ve Özellikleri:

Aydınlatma, anında düzleştirme ve ışıltı etkisiyle üçlü leke giderici etkiye sahiptir. Pigment dokulardaki bozulmayı giderir, cilt yapısını düzleştirir ve gerginleştirir.

Kullanım Alanları:
Günlük bir bakımdır. Depigmentasyon sağlayan lazer tedavilerinden ve deri soyulmasından sonra kullanılabilir. Lezyon bölgelerinin üzerine lokal olarak ya da tüm yüze uygulanabilir.

Kullanım Şekli:
Sabah / Akşam, tek başına ya da gündüz veya gece kreminden önce minimum 12 hafta Sleep & Peel ile beraber uygulanması tavsiye edilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.