Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Meso+ Serum 30ml


Ürün kodu: #19760
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Yaşlılık karşıtı gençlik serumu

  % 5 İNDİRİMLİ 
290,00 TL 275,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Filorga Meso Anti-Agin Etkili Cilt Yaşlılık Karşıtı Gençlik Serumu 30ml

Etkisi ve Özellikleri
• Genç bir cilt için
• Uyarıcı, yumuşatıcı ve lifting etkili
• Tüm yaşlılık işaretleri üzerindeki etkisiyle cildi yeniden yapılandırır.

Aktif İçeriklerin Alışılmadık ve Mükemmel Kombinasyonu, Tüm yaşlılık belirtilerinin giderilmesinde yardımcı eşsiz bir formül.

Bir NTCF serumu Tıbbi bir ortamda yapılan mezoterapi enjeksıyonuna en yakın bakım haline gelmiştir. Bu yaşlanmayı geciktirici serum, diğer tüm kozme-zoterapi öğelerinden daha yüksek bir NTCF kürecikleri konsantrasyonu içerir. Bu nedenle Filorga serisinin in en yeni bombası da denilebilir.

Bu serumun gücü sadece NTCF küreciklerinin yüksek konsantrasyonundan kaynaklanmaz. Filorga araştırmacıları yaşlılık işaretlerinin üzerinde en etkili 3 yaşlılık karşıtı aktifini bu yüksek etkili eşsiz formül ile bileştirdiler : kolajen öncüler, DNA parçacıkları ve Retinol.

Cildi yeniden yapılandırmak için, bu serum üçlü bir simültane etki içerir. Global yaşlılık karşıtı etki: NTCF, kolajenin yeniden yoğunlaşmasını %2Q6 arttırarak fibroblastların aktivitesini uyarır.

Yeniden Canlandırıcı Etki
DNA parçacıkları, güçlü antf-oksidanlar, yeniden yapılanmalarını -regeneration-saplayabilmek için hücreleri korur.

Düzleştirici Etki
Kapsüle edilmiş Retinol, cildi pürüzsüzleştirir ve genç bir görünüm sağlar.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.