Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Pigment Perfect Dark Spot Corrector Serum 30 ml


Ürün kodu: #19772
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Filorga Pigment Perfect Koyu Leke Giderici Serum.

  % 5 İNDİRİMLİ 
250,00 TL 237,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Filorga Pigment Perfect Dark Spot Corrector Serum 30 ml

Pigmentasyon lekeleri cilt rengi ve bronzlaşmadan sorumlu pigment olan melaninin kontrolsüz biçimde üretiminden kaynaklanır. Çeşitli büyüklük ve yoğunluktaki lekeler yüz, dekolte, eller gibi güneşe en çok maruz kalan bölgelerde görülürken hamilelik, menepoz, doğum kontrolü gibi hormonal değişimler de UV ışınına karşı hassasiyeti ve leke görünümünü arttırır. Yaşlanmanın yanı sıra peeling ve lazer gibi uygulamalar sonrasında da pigment problemleri görülmektedir.

Aktif içerik üçlüsü pigmentasyon kusurlarını düzeltmek için sinerji içinde çalışır.

Şerbetçiotu özü, melanin üretimini azaltarak UV kaynaklı pigmentasyon bozukluklarını giderir, lekelerin büyüklük ve yoğunluğunu azaltır.

Güçlü bir antioksidan olan C vitamininin klasik C vitaminine nazaran daha stabil ve çözünür olan AA2G versiyonu pigmentasyonu düzenleyen aktif içerik olup cildin renk bütünlüğünü sağlar ve ışıltı verir. Ayrıca cilt iyileştirici mekanizmaları harekete geçirerek ciltteki kırışıkların görünümünü azaltır.

Altın papatya özü sahip olduğu yoğun flavonoidler sayesinde güçlü antioksidan etkiye sahip olmasının yanı sıra oksidatif stresin oluşturduğu koyu lekelerden sorumlu serbest radikallerle savaşır.

Ayrıca Lazer, IPL ve leke karşıtı peeling tedavilerine ideal bir alternatiftir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.