Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Skin Structure Firmness Redefinition Serum 30ml


Ürün kodu: #20368
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Cildi sıkılaştırır, yüz ovalini belirginleştirir ve lifting etkisi sağlar

  % 5 İNDİRİMLİ 
290,00 TL 275,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Filorga Skin Structure Firmness Redefinition Serum 30ml

30'lu yaşlarda başlayıp 40'lı yaşlarda artan ve 50'li yaşlarda doruğa oluşan elastikiyet kaybı kadınların en büyük problemidir.

Yüz yapılarının değişmesi ve hatlarının belirginliğini kaybetmesiyle ortaya çıkan bu problem sonucunda cilt yaşlanır, sarkar, sıkılığını ve ışıltısını kaybederken kırışıklıklar artar. Göz kapağı ve kaşlarda düşüklük olurken boyunda sarkma ve gerdanda belirginleşme meydana gelirYüz kontürünü belirginleştirir:

Daha dolgun ve elastik bir cilde sahip olunmasını sağlar. 

Cildi Sıkılaştırır

Cilde yoğunluk kazandıran Collaxyl, NCTF kompleksi ve hyaluronik asit kronosferleri biraraya gelerek, cilt yoğunluğunu arttırır,  gevşemeyi yavaşlatır, cildin renk bütünlüğünü sağlar.

Lifting Etkisi

DYNALIFT, süpürge darısından elde edilen bitki bazlı aktif içerik olup, cildi sıkılaştırır, yüz hatlarını belirginleştirir

Yoğunluk arttırıcı aktif içeriklerin de dahil edilmesiyle, yaşlanmayla beraber sıkılığını kaybeden ciltlere dolgunluk veren Skin Structure ilk uygulamadan itibaren cildi daha sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuştururken yüz hatlarını belirginleştirir ve cildi sıkılaştırır%88 daha sıkı bir cilt%80 anında lifting etkisi%60 daha belirgin yüz hatları

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.