Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Filorga Sleep & Peel (Aydınlatıcı Gece Kremi) 50ml


Ürün kodu: #11560
Son kullanma tarihi:

Tüm Filorga Ürünleri

Cildi Yeniden Aydınlatıcı Gece Bakım Kremi

  % 5 İNDİRİMLİ 
280,00 TL 266,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Filorga Sleep and Peel Yüzü Yeniden Aydınlatan Gece Kremi 50 ml

Etkisi ve özellikleri 
Hücresel yenilenmeyi destekleyici bu krem erken yaşlanmaya karşı koruyucudur.
Cildi yeniden gerçek ışıltısına, yumuşaklığına ve dinlenmiş ifadesine kavuşur ve pigment lekeleri giderek hafifler.

Formül
NCTF ve hyaluronik asit kokteyli, farklı molekül ağırlıklarındaki 6 farklı hidroksi asie (AHA ve BHA) katılır ve dereceli ve kontrollü salınmayı garanti eder. Lipozomların içeriği ile nemlendirici; antioksidan ve komedonlara karşı 3 lü etki sağlar. İki matrikin peptide esmer yosunlar ile birleşerek yatıştırıcı, koruyucu, anti aging etki oluşturur

Kullanım Alanları
Işıltısız, mat ve kalın ciltler.

Kullanım Şekli 
Her gece veya çok hassas ciltlerde her iki günde bir defa temizlenmiş yüze uygulanır. SLEEP AND PEEL anti-aging kremi uygulandıktan sonra hassas ciltlerde çok hafif batma hissi oluşturabilir. Yoğun bir yanma hissi olduğunda yüzü su ile yıkamak ve ürün kullanımını durdurmak gerekir. Bu bakımı potansiyel hassasiyet ve tahriş oluşturabilecek başka bir ürün ile kullanmayın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.